Hava Grubu

Hava Emiş Sistemleri

Kirli havanın filtrelenerek motora iletilmesi görevini üstlenen hava emiş sistem elemanları firmamız bünyesinde kauçuk ve termoplastik malzemelerden üretilmektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, ilgili komponentler yağ ve yakıt buhar dayanımı sağlayacak şekilde geliştirilmektedir.

Turboşarj Sistemleri

Turbo kompresor ile intercooler arasındaki sıcak hava boruları ve intercooler çıkışı ile motor arasındaki soğuk hava boruları firmamız bünyesinde kauçuk, metal, plastik ve silikon malzemelerden geliştirilerek üretilmektedir. Bu malzemeler ile üretilen ürünler, gelişen motor teknolojilerine bağlı olarak ortaya çıkan yüksek sıcaklık ve basınçlara da dayanıklıdır.

Su Grubu

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Tüm araç tipleri için soğutma ve ısıtma sistemleri firmamız bünyesinde EPDM, EPM, MVQ ve termoplastik malzemelerden geliştirilmekte ve üretilmektedir. Ayrıca bu sistemlerde kullanılan plastik bağlantı elemanları da firmamız bünyesinde tasarlanarak üretilmektedir.

Yakıt Grubu

Yakıt Sistemleri

Yakıt tankı dolum sistemlerinde kullanılan esnek borular, firmamız bünyesinde çeşitli elastomerler kullanılarak üretilmektedir.